Kampanie reklamowe w sieciach społecznościowych

Pomagam klientom osiągać cele w sieciach społecznościowych

Tworzę oraz obsługuję płatne kampanie reklamowe

Czym jest kampania reklamowa?

Kampania reklamowa w sieciach społecznościowych przyjmuje formę sponsorowanych materiałów. Może być prezentowana w różnorodnej formie, ale zawsze ma na celu zaangażować odbiorców do podjęcia określonej akcji – np. polubienia profilu, wyświetlanie filmu, zapisania się na newsletter lub zakup produktu. 

Dlaczego prowadzenie kampanii z wyspecjalizowaną agencją się opłaca?

Moje doświadczenie pokazują, że prowadzenie kampanii ze specjalistą jest nie tylko bardziej efektywne, ale też tańsze. Dzieje się tak, ponieważ dzięki odpowiedniej wiedzy oraz doświadczeniu specjalista wie jak umiejętnie zoptymalizować działania, tzn. osiągać w danym czasie, za określoną kwotę większą liczbę działań klientów końcowych.

Przepis na udaną kampanię

Jak prowadzić działania tanio i efektywnie?

Przede wszystkim zaczniemy od analizy stanu obecnego oraz  zdefiniowania celu reklamowego. Poszukamy idealnej grupy docelowej. Zdefiniujemy formy reklam oraz miejsce ich lokalizacji. Przygotuję materiały reklamowe, które umieszczone będą w grupach reklam. Wprowadzę testy A/B – porównanie efektywności różnych działań. Zoptymalizuję działania, by na pełnym budżecie osiągnąć cele biznesowe. 

Różne cele kampanii reklamowych

Cel działań może przybierać różnorodne formy:

Korzyści prowadzenia kampanii w sieciach społecznościowych

W porównaniu z płatną reklamą w sieci wyszukiwania, kampanie w mediach społecznościowych odznaczają się kilkoma istotnym zaletami: